Eli Krispin

SEO & PPC Manager

שיווק אורגני- 5 טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון ב-2023

הגדרה: המשמעות של שיווק אורגני מתייחסת לפעולה של לגרום ללקוחות שלך להגיע אליך באופן אינטואיטיבי לאורך תקופת זמן, ולא בצורה ‘מלאכותית’ באמצעות קישורים בתשלום או פוסטים מקודמים.

קידום אתרים אורגני הוא המילה המשמשת להגדרת תהליכים להשגת מיקום טבעי בדפי תוצאות אורגני של מנוע חיפוש.

מעט טכניקות סטנדרטיות המשמשות לקידום אתרים אורגני כוללות שימוש במילות מפתח וניתוח מילות מפתח, קישורים חוזרים, בניית קישורים כדי להגדיל את פופולריות הקישורים, וכתיבת תכנים המתאימים לקוראים אנושיים.למידע וסרטונים נוספים בחינם, לקידום האתר שלכם ניתן להיכנס לקורס קידום אתרים שלנו.

מדיה חברתית אורגנית מתייחסת לשימוש בכלים חינמיים לפרסום עסק מקוון. ישנן דוגמאות רבות לכך, כמו שיווק במדיה חברתית ושיווק משפיעים.

צריכים סיוע בשיווק ? השאירו פרטים כאן למטה!

מרכיבי מפתח באסטרטגיית שיווק אורגנית

מיקוד לפי מילות מפתח

אופטימיזציה לתוכן

יצירת “פיתיון קישור” ו- “שיתוף פיתיון”

בניית קישורים טבעיים

הגדלת טווח התחרות למינוף ההגעה שלך לפגישה בשוק שלך היכן שהם נמצאים.

 כל אלה הם מונחים ומחשבות שאתה בטח מכיר כבר. אני פשוט נותן לך כמה דעות וטיפים למימוש בכל נקודה שיש לקחת בחשבון.

גיוון הוא טעם החיים, והמפתח לנוכחות דיגיטלית חזקה. צרו תוכנית פעולה אורגנית לשיווק הכוללת פעולות מגוונות שתוכלו לכלול בימים העסקיים שלכם כרגיל וזמני הטופ שלכם. חלקם לוקחים לא יותר מכמה דקות.

אסטרטגיית מילות מפתח

אל תקשה על SEO יותר מדי. כל שעליך לעשות הוא לחקור את מילות המפתח המובילות בהן השוק משתמש כדי לגלות מה הם באמת מחפשים. התבונן פחות במספרים, ויותר על כוונת החיפוש וקבוצת הביטויים הרלוונטיים הכוללת. צור תוכן שמגיב לשאילתות אלו.

כדי לייעל את התוכן שלך, ישנם 7 אזורים שבהם תרצה להשתמש בביטויי מילות המפתח בכל עמוד או פוסט ספציפי. 

קישור פיתיון, ועכשיו: שיתוף פיתיון

קישור פיתיון הוא תוכן שהוא כה מדהים, ואנשים אחרים מקשרים אליו בקלות. זה אולי מצחיק, סותר, מגרה, מעורר מחשבה או מבדר מאוד. שקול את הדברים שקשרת לעצמך. “שיתוף פיתיון” היא מילה חדשה לאנשי תוכן המקשרים (או משתפים) בערוצי המדיה החברתית המועדפת עליהם.

מפתח: אל תכתבו רק תוכן יוצא דופן וצפו שאנשים ישתפו אותו או יקשרו אליו בעצמם. היה סמוך ובטוח שיש לך ערוצי מדיה חברתית וסמלי שיתוף בכל פוסט או עמוד באתר שלך. השרו אותם לשתף או לקשר לתוכן שלך.

כמו כן, חיוני להעביר את התוכן שלך בערוצי המדיה החברתית בעצמך, כך שניתן יהיה לשתף אותו, לאהוב אותו, להוסיף ציוץ מחדש וכו ‘.

וודא שהוא נמצא שם כדי לשתף.

פגוש את השוק שלך איפה שהוא נמצא

שוכחים מה שאמר לך בונה אתרים א ‘או בונה אתרים ב’ שהיתה הדרך הטובה ביותר לשווק את הבלוג או האתר שלך. שיטת שיווק מסוימת לא צריכה להגדיר את העסק שלך. המטרה שלך היא לגלות היכן שוק היעד שלך, ולהצטרף אליו לשם.

שווקים שונים יסתובבו במקומות שונים ברשת. מצא אותם והצטרף אליהם לשם. זה הצעד הראשון שבסופו של דבר לגרום להם להצטרף אליכם באתר שלכם.

מפתח: עבור לאן שהשוק שלך הוא היעיל ביותר, והצטרף אליו.

אל תנסה להרחיק אותם מהאתר הזה. צור אינטראקציה איתם איפה שהם נמצאים!

הגדל את הגעתך ומנף את התחרות שלך

אתה לא יכול פשוט לכתוב תוכן אופטימלי מפואר, ולהסתובב בכמה מקומות באינטרנט, ולצפות שהאתר שלך ימריא. זה קורה באופן חריג.

חפש ללא הרף דרכים לשיפור טווח ההגעה שלך. מצא מקומות חדשים לתקשר עם שוק היעד שלך, זוויות (מילות מפתח) חדשות כדי להגיע אליהם בתוצאות חיפוש, ללמוד מה הם הכי משתפים וליצור אותו סוג תוכן, וכו ‘.

עליך גם לחפש את מאסטרי השוק בגומחה שלך ולשקול דרכים בהן תוכלו למנף את ההצלחה שלהם. הצטרפו לפורומים שלהם, הגיבו לבלוגים שלהם, תקשרו איתם בערוצי המדיה החברתית, שתפו את התוכן שלהם, נתחו את המוצרים שלהם וכו ’.

בלוגים מבקרים הם אחת הדרכים הפשוטות ביותר להגיע אל הקהל שלהם. לא רק שתגיע לנוכחות קהל קוראים מבוסס, ותקבל קישור נכנס מבלוג שהוקם, אלא שסביר להניח שתגיע מול קוראי הדוא”ל שלהם ותומכי ערוץ המדיה החברתית.

בניית קישורים טבעיים

ישנם דברים רבים שתוכלו לעשות בכדי להוציא את הקישורים שלכם ברשת: עדכוני מדיה חברתית, הגדרת פרופילי פורום נישה, בלוג אורחים, הגשת לספריות נישה וכו ‘.

אך אתם צריכים גם לשנות את הקישורים הנכנסים. אם יש לך דפי דירוג מובילים בנושאים מדויקים, אנשים יקשרו אליהם באופן טבעי. אם אתה מתקשר באופן מקצועי עם השוק שלך דרך ערוצים חברתיים, עונה על שאלות ותרם הצעות, אנשים ימליצו עליך באופן טבעי (כלומר על האתר שלך).

 אתה יכול להגביר את זה קצת על ידי הצעה להתראיין, מעורבות של אחרים בשיחה חוצה בלוגים, אירוח תחרויות וכו ‘. פשוט על ידי הכללת נתוני אנשי הקשר שלך בדף האודות שלך עם הזמנה פתוחה ליצור איתך קשר לשיתופי פעולה פורים.