A-WEB

עדי אלון - מייסד ובעלים של A-WEB קידום דיגיטלי

קידום אתרים לעורכי דין – יסודות הברזל למקדם!

במאמר הבא נדבר על יסודות הברזל בקידום אתרים לעורכי דין!

זה אפשרי - אבל קידום אתר של עורך דין מצריכה סבלנות יתרה

ציבור עורכי הדין, מודע לעובדה, כי הם מוגבלים באופן שבו הם יכולים לפרסם את עצמם.

יחד עם זאת, באינטרנט יש פחות הגבלות ולכן, זה המקום הטוב ביותר לקבל יותר לקוחות באמצעות זירה זו.

קידום אתרים לעורכי דין, מצריך סבלנות רבה מצד עורכי הדין, היות ותחום זה הינו נפוץ וישנה כמות גדולה של עורכי דין בארץ.

יש להתמקד בקידום האורגני ופחות בקידום הממומן, היות ובגלל התחרות הרבה בין עורכי הדין, מחירי הקליקים מאוד גבוהים וזה עשוי להיות לא משתלם בעליל.

לדוגמא עורך דין גירושין נדרש להתמודד עם תחרות גבוהה במיוחד בשוק המשפטי. לכן, חשוב שעורכי דין אלו ישקיעו בקידום אתרים איכותי וממוקד שיבליט את המומחיות והניסיון הייחודי שלהם בתחום הגירושין. זה יכול לכלול תוכן מותאם אישית, עדויות לקוחות, ומאמרים מקצועיים שמדגישים את הידע וההבנה שלהם בנושאים רגישים ומורכבים אלו.

מי שמקדם אתרים מקצועי ומתמחה בתחום של קידום אתרים לעורכי דין, יכול גם לפרסם באינדקסים של עורכי הדין.

פרסום בפייסבוק למטרת קידום עורכי דין

מי שמתמחה עם קידום אתרים לעורכי דין,יודע כי פשוט יש “לירות לכל הכיוונים” והכוונה היא גם לרשת החברתית הפופולארית מכולם – פייסבוק.

ניתן ליצור קמפיין של לידים וכן, קמפיין הפניות לאתר. יש לפרסם בכמה זירות ולחשב את מחיר הפרסום, כך שהוא יהיה אטרקטיבי ומשתלם מד אחד, אך גם יעיל וכזה שמביא תנועה יפה של גולשים.

יש להיות כל העת עם אצבע על הדופק לכן, מקדמי אתרים לעורכי דין, מבצעים עבודה סיזיפית במשך שעות רבות. יש לציין, כי בכל התחומים המשפטיים התחרות בגוגל היא מאוד גבוהה.

בקידום אתרים לעורכי דין - תוכן משפטי איכותי שיהיה רלוונטי ומתאים לגולשים הוא בגדר חובה!

מה שהגולשים מחפשים באתר של עורך דין הינו מידע. אמנם המאמרים חייבים להיות מקצועיים, אך לא כל עורכי הדין יודעים לכתוב מאמרים, שיהיו מובנים לגולשים.

זו הסיבה שיש לשכור את שירותיו של כותב\ת תוכן מקצועי  עם רקע במשפטים, ידע מקצועי רב וניסיון רב בכתיבה משפטית. גוגל מאנדקס את התכנים וככל שהגולשים ישהו יותר זמן באתר, כך לדוגמא אתר לקוח שלנו בתחום משרד הביטחון,  עורך דין משרד הביטחון למשל, יעלה למקומות הראשונים בגוגל גם גובר.

האמת היא שלא כל מקדם אתרים מכיר את מלאכת קידום אתרים לעורכי דין ולכן, יש לפנות לאדם המתאים, שהוא מקדם מוכר בתחום, אשר כבר יציג הוכחות לגבי קידום מוצלח של אתר עו”ד זה או אחר.

הוספת קישורים לאתרי עורכי דין הינה בגדר חובה!

קידום אתרים אורגני לעורכי דין, אינו יכול להיות יעיל, ללא קישורים נכנסים. התוכן כמובן הינו קריטי בגלל שזהו תחום שנחשב לבין התחרותיים ביותר, ללא תוכן איכותי וקישורים נכנסים מנישה רלוונטית הקידום לא יהיה בר ביצוע.

 

פורומים משפטיים לבוסט כקידום איכותי בתחום עריכת דין

עוד זירה שיכולה לקדם אתרי עורכי דין הינה השתתפותם בפורומים של עורכי דין ואפילו מומלץ לנהל פורום כזה בנושא הספציפי שבו מתמחה עורך הדין המעוניין לקדם את האתר שלו.

התרומה לחשיפה, המוניטין והתנועה, יכולה להיות גבוהה וזו למעשה המטרה.

 

מסקנות בכל הנוגע לקידום אתרים לעורכי דין

 

בעידן שבו אין כמעט בעל מקצוע ללא נוכחות אינטרנטית, עורכי דין שרוצים לייצר חשיפה אפקטיבית ברשת האינטרנט חייבים ליצור קשר עם מקדם אתרים מקצועי! איש מקצועי ומומחה לקידום אתרים עם בדגש על קידום אתרים לעורכי דין יוכל לקצר משמעות את חבלי הלידה של תהליך קידום האתר שלכם. בנוסף הוא יכול גם לתת לכם שירות בניית אתר עם חווית משתמש מותאמת לגולשים שלכם,עם מבנה קישורים חזק בדיוק בדיוק כמו שגוגל אוהב.

 לסיום

חשוב מאוד שתפנימו זאת מוקדם ממאוחר, האתר שלכם צריך להיות מותאם לקידום אורגני ולקמפיין פרסום ממומן בגוגל, מומלץ להשקיע ביסודות האתר ולא להתפשר על פחות ממושלם

קבלו בחינם את החוברת שתעשה לכם סדר בשיווק!

רגע לפני שאתם עוזבים...

רגע לפני שאתם עוזבים...

קבלו בחינם את החוברת שתעשה לכם סדר בשיווק!