מי אנחנו?

אתרhttps://a-web.co.il/  מופעל על ידי סוכנות ח.פ 301873717. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות זו.

מדיניות זו עשויה להתעדכן מעת לעת ולהשתנות הן בעקבות שינויים באתר והן בעקבות שינויים רגולטוריים.

האם אתה חייב לספק לנו מידע?

אינך חייב לספק לנו מידע כלל וכלל. אספקת המידע תלויה לחלוטין בהסכמתך להעברת המידע. ככל שלא תעביר מידע, לא יסופק לך שירות.

מה המידע שאנחנו שומרים אודותיך?

אנחנו שומרים עלייך רק את המידע האישי שתזין בטפסים באתר, קרי: פרטי הקשר שלך, כתובת דואר אלקטרוני וטלפון, שם מלא ומידע שימולא בטפסי יצירת הקשר.

 

כיצד אנחנו אוספים אודותיך מידע?

אנחנו אוספים אודותייך מידע באמצעות השימוש שלך בשירות ועל ידי הטפסים במידה ומילאת כאלה.

 

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?

אנחנו משתמשים במידע שנאסף לשתי מטרות: שיווק ושיפור השירות.

 

למי יש גישה למידע אודותיך?

אנחנו מעבירים את פרטייך למספר נותני שירות אשר עשויים לצורך עמך קשר בנוגע להצעת המחיר. כאשר אתה ממלא את הפרטים שלך בטפסים אתה מאשר לנו להעביר את הפרטים למפרסמים אלו, ומאשר למפרסמים אלו לפנות אלייך עם הצעות שיווקיות, דברי פרסומת והצעות אחרות.

 

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?

אנחנו מאפשרים לשירותי צד שלישי לפעול באתר. כל אחד משירותים אלו עשוי לאסוף עלייך מידע. שירותים אלה הם: – גוגל אנאליטיקס, שמשמש אותנו לצורך איסוף מידע על התנהלות המשתמשים באתר שלנו. – פייסבוק, שמאפשרת לנו לדעת מה סיווג המשתמשים שגלש באתר (אבל לא את הזהות שלכם)

 

האם אנחנו משתמשים בעוגיות באתר?

עוגיה היא קובץ קטן המאוחסן על המכשיר שלכם ואשר מאפשר להתאים אישית את חווית הגלישה. עוגיה יכולה לשמש לצרכי פרסום, פילוח או ניתוח התנהגותי. אין כלל עוגיות באתר.

 

כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר?

ככל שתספק לנו את כתובת הדואר האלקטרוני שלך או מספר הטלפון שלך,ייתכן ונשלח לך מדי פעם עדכונים תקופתיים שעשויים לכלול מסרים שיווקיים בנוגע לתחומי העיסוק של האתר. תמיד תוכל לבקש להסיר את עצמך מהודעות אלו על ידי שליחת הודעת הסרה, באמצעות השבה להודעות, או על ידי פניה אלינו. אנחנו לא נמכור את הפרטים שלך לצדדים שלישיים אלא אם פרטנו זאת במדיניות פרטיות זו.

 

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?

ככל שהחוק יחייב אותנו לדווח על אירוע אבטחה, אנחנו נדווח עליו לרשות המוסמכת. אם הרשות תורה לנו, נדווח גם לך.

 

שינוים במדיניות פרטיות זו

אנחנו רשאים לשנות ולעדכן מדיניות זו בכל עת ומכל סיבה שהיא.

מדיניות ביטולים ועסקאות לשירותים ב- A-WEB

מדיניות ביטול עסקאות ושירותים בסוכנות A-WEB  תהיה עד 14 יום מרגע העברת התשלום על העסקה, ומותנית בכך שלא בוצעה עבודה / שירות עד למועד זה במסגרת הצעת השירות הרלוונטי. במידה ובוצעה עבודה כלשהי, יקוזז סכום העבודה כפי הערך שבוצע. בכל מקרה אחר של ביטול עסקה יקוזזו 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח, הנמוך מבניהם.

  • בהודעת ביטול על הצרכן לפרט את שמו ומספר ת.ז .שלו ואם הביטול נעשה בעל פה, פרט מזהה נוסף, אם הוסכם עליו עם הצרכן בעת ההתקשרות.